Balsam do masażu Antycellulite - Balsamique

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Balsamique
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 7 dni

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 50,50 zł brutto
  • 57,00 zł 55,50 zł
  • szt.

Wysyłka kurierem do Polski

Zamówienia na kwotę powyżej 600 zł - PRZESYŁKA GRATIS

DPD, GLS, waga do 31 kg - 18 zł

Paczkomat Inpost 12,30 zł brutto

Szczegółowy cennik

Towary prezentowane na stronie sklepu internetowego objęte są gwarancją.Terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Zakres gwarancji, a także termin jej obowiązywania określony jest również w karcie gwarancyjnej załączonej do towaru

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

 

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Antycellulite - Balsam do masażuFormuła antycellulite powoduje delikatne rozgrzewanie skóry. Balsam zawiera ekstrakty roślinne: z wąkrotki azjatyckiej oraz z zielonej herbaty. Zawiera także oleje naturalne: ze słodkich migdałów oraz sezamowy. Nutę zapachową balsamu tworzą olejki eteryczne: geranium, jałowiec, cynamonowiec, mięta pieprzowa, słodka pomarańcz. 

Balsam do masażu Antycellulite bardzo łatwo się wchłania pozostawiając skórę delikatnie natłuszczoną. Wspomaga to proces samego masażu - staje się on bardziej płynny.

Pacjenci z cało pewności docenią fakt, że pozostałości balsamu, po zabiegu masażu nie powodują plamienia odzieży. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach.Przeznaczenie balsamu Antycellulite


Balsam ułatwia wykonanie technik masażu wykorzystywanych w terapii antycellulitowej - rozcierania, ugniatania, oklepywania oraz wałkowania. Balsam polecany jest do zastosowania na skórę ze skłonnościami do gromadzenia się tkanki tłuszczowej oraz powstawania cellulitu.


Pojemność: 500 ml