Balsam do masażu Active - Balsamique

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Balsamique
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 7 dni

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 50,50 zł brutto
  • 55,50 zł
  • szt.

Wysyłka kurierem do Polski

Zamówienia na kwotę powyżej 600 zł - PRZESYŁKA GRATIS

DPD, GLS, waga do 31 kg - 18 zł

Paczkomat Inpost 12,30 zł brutto

Szczegółowy cennik

Towary prezentowane na stronie sklepu internetowego objęte są gwarancją.Terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Zakres gwarancji, a także termin jej obowiązywania określony jest również w karcie gwarancyjnej załączonej do towaru

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

 

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Active - balsam do masażuJest to idealny preparat do masażu ciała osób, które skarżą się na chroniczne zmęczenie, są przeciążone, ale także dla sportowców narażonych na nadmierny wysiłek fizyczny. Dzięki odpowiedniemu doborowi olejków eterycznych: z jałowca, lawendy, rozmarynu, goździka oraz kolendry możliwy jest do uzyskania efekt łagodnego rozgrzania, poprawienia ukrwienia. Powoduje również natłuszczenie i odprężenie skóry.

Balsam wzbogacony jest także o naturalne oleje: ze słodkich migdałów oraz sezamowy.Przeznaczenie balsamu ActiveJego głównym wskazaniem jest zastosowanie w sesjach masażu powysiłkowego to znaczy takiego, którego głównym zamierzeniem jest złagodzenie zmęczenia, napięcia, wrażliwości skóry, przeciążenia lub urazów. Masaż  z użyciem balsamu Active łagodzi ból, zarówno przy ostrych jak i przewlekłych stanach zapalnych stawów lub po urazach tkanek miękkich takich jak wiązadła czy mięśnie.


Pojemność: 500 ml