Balsam chłodzący Sport Gel

  • szt.
  • 39,00 zł

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

 

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Sport Gel - balsam chłodzącyKosmetyk chłodzący, wchłaniający się stopniowo. Przeznaczony do masażu ciała bezpośrednio po wysiłku fizycznym. Rozluźnia i odpręża przeciążone mięśnie, wspomaga procesy regeneracyjne oraz przyśpiesza usuwanie zbędnych produktów przeminy materii. 


Sposób użycia:

Należy rozprowadzić niewielką ilość balsamu na ciele, a następnie masować/ wcierać aż do całkowitego wchłonięcia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania na twarz. Zaleca się również  zachowanie ostrożności, aby kosmetyk nie dostał się do oczu. W przeciwnym wypadku konieczne jest przemycie oczu dużą ilością wody.

 

Uwaga! Balsam nie może być stosowany przez dzieci poniżej 6 lat, kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące.

 

Dostępne wielkości opakowań balsamu chłodzącego Sport Gel:

 

  • 500 ml