Balsamique Energy Plus - Balsam ziołowy do masażu - Alba Thyment

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Alba Thyment
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 7 dni

  • Historia ceny
  • 59,00 zł
  • szt.

Wysyłka kurierem do Polski

Zamówienia na kwotę powyżej 600 zł - PRZESYŁKA GRATIS

DPD, GLS, waga do 31 kg - 18 zł

Paczkomat Inpost 12,30 zł brutto

Szczegółowy cennik

Towary prezentowane na stronie sklepu internetowego objęte są gwarancją.Terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Zakres gwarancji, a także termin jej obowiązywania określony jest również w karcie gwarancyjnej załączonej do towaru

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

 

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Balsamique Energie Plus - Ziołowy balsam do masażuJest to lipożel wyprodukowany z jedynie wysokiej jakości substancji lipofilowych. Substancje, z których został sporządzony ten balsam skutecznie natłuszczają skóręzmniejszają jej napięcie. Wysoka zawartość substancji czynnych balsam ten wzmacnia i przedłuża skutki masażu, ułatwia odbudowywanie naturalnej powłoki lipidowej skóry

Jako dodatek do balsamu zostały zastosowane olejki eteryczne - rozmarynowy, z meliny lekarskiej, z cynamonowca chińskiego, goździka, tymianku, cytryny, muszkatołowca, kolendry, mięty pieprzowej. Taki skład ma balsamiczny wpływ na skórę, powoduje łagodzenie podrażnieńpobudza i stymuluje mikrokrążenie

Balsam Argol Energie 3 skutecznie usuwa zmęcznie, powoduje uczucie komfortu psychicznego i fizycznego. Wydziela przyjemny, ziołowy zapach.

Ze względu na właściwości istotne dla masażysty, balsam do masażu Argol Energie 1 posiada bardzo dobre właściwości poślizgowe, zachowuje spoistość podczas pracynie kropli. Jest bardzo wydajnydobrze się wchłania jednoczenie nie tracąc całkowicie właściwości poślizgowych. Pozwala to na zastosowanie mocnych technik masażu. Jego zapach nie drażni.


Przeznaczenie ziołowego balsamu Balsamique Energie Plus


Przede wszystkim do wykonywania masażu rehabilitacyjnego, relaksacyjnego, kosmetycznego i sportowego. Bardzo dobrze sprawdza się podczas przeprowadzania masazu kręgosłupa, mięśni barków, pleców oraz kończyn. Polecamy stosować go zarówno w warunkach profesjonalnego gabinetu masażu, jak i w warunkach domowych. Cechy balsamu Balsamique Energie Plus, a głównie jego dobre właściwości poślizgowe, pozwalają na wykonywanie wszystkich technik przewidzianych w masażu, tj. głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wyciskania, wałkowania czy wibracji.


Pojemność: 500 ml.