Balsamique Energy - Balsam do masażu - Alba Thyment

  • 44,50 zł
  • szt.

Wysyłka kurierem do Polski

Zamówienia na kwotę powyżej 600 zł - PRZESYŁKA GRATIS

DPD, GLS, waga do 31 kg - 18 zł

Paczkomat Inpost 12,30 zł brutto

Szczegółowy cennik

Towary prezentowane na stronie sklepu internetowego objęte są gwarancją.Terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Zakres gwarancji, a także termin jej obowiązywania określony jest również w karcie gwarancyjnej załączonej do towaru

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

 

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Balsamique Energie - Balsam do masażuJest to lipożel wyprodukowany z jedynie wysokiej jakości substancji lipofilowych. Substancje, z których został sporządzony ten balsam skutecznie natłuszczają skórę, zmniejszają jej napięcie oraz wspomagają odnowę biologiczną uszkodzonego naskórka. 

Jako dodatek do balsamu zostały zastosowane olejki eteryczne - rozmarynowy, z meliny lekarskiej, z cynamonowca chińskiego, goździka, tymianku, cytryny, muszkatołowca, kolendry, mięty pieprzowej. Taki skład ma balsamiczny wpływ na skórę, powoduje łagodzenie podrażnień, pobudza i stymuluje mikrokrążenie

Ze względu na właściwości istotne dla masażysty, balsam do masażu Balsamique Energie posiada bardzo dobre właściwości poślizgowe, zachowuje spoistość podczas pracy, nie kropli. Jest bardzo wydajny, dobrze się wchłania jednoczenie nie tracąc całkowicie właściwości poślizgowych. Pozwala to na zastosowanie mocnych technik masażu. Jego zapach nie drażni.


Przeznaczenie balsamu Balsamique Energie


Przede wszystkim do wykonywania masażu całego ciała, ale także twarzy, szyi i dekoltu. Cechy balsamu Balsamique Energie, a głównie jego dobre właściwości poślizgowe, pozwalają na wykonywanie wszystkich technik przewidzianych w masażu, tj. głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wyciskania, wałkowania czy wibracji.


Pojemność: 500, 1000 ml