Aplikator Lyapko wkładka Stópka

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Lyapko
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 160,00 zł
  • Oblicz

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Aplikator "Stópka" - powrót do natury - to aplikator oryginalny i szczególny. Specjalnie dobrana wielkość wałków ograniczających dawkuje i koryguje siłę oddziaływania igieł na refleksogenne strefy podeszwy, zapobiegając uszkodzeniu skóry.

Aplikator „Stópka” stymuluje naturalne zdolności organizmu do samouzdrowienia, odnawia i normalizuje funkcje wszystkich organów i systemów, pobudza do działania naszego „wewnętrznego lekarza”, daje nam pełnię naturalnych odczuć. Imituje chodzenie i bieg boso.

Aplikator "Stópka” – zdrowotny system, który przeznaczony jest dla każdego, bez ograniczeń co do wieku, płci i wagi!

Dostępne w ofercie: 

- wkładka "Stópka-M"5,0 Ag ( para )/ 160.00 PLN

Rozstaw igieł 5,0 mm, rozmiar 38-40.
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro, guma medyczna.

- wkładka "Stópka"5,0 Ag ( para ) / 170.00 PLN

Rozstaw igieł 5,0 mm, rozmiar 40-42.
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro, guma medyczna.

- wkładka "Stópka-B"5,0 Ag ( para ) / 180.00 PLN

Rozstaw igieł 5,0 mm, rozmiar 43-46.
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro, guma medyczna.

 


Na wkładki można delikatnie następować, można na nich stać, chodzić, biegać, skakać, tańczyć.

Po włożeniu wkładki do wewnątrz skarpetki i po ubraniu jej na stopę, znajdując się w położeniu siedząc, można wałkować po podłodze przedmioty, na przykład, wałek albo szklaną butelkę.

Czas oddziaływania określa otrzymanie wymagalnego efektu:
- oddziaływanie tonizujące: 5 -7 minut w aktywnym ruchu (chodzenie, wyścigi); stojąc na wkładkach albo intensywnie „wałkując” stopy z wkładką.
- oddziaływanie uspokajające: 15 -30 minut płynnych, postępujących, falistych ruchów stopy na wkładce, przy wyjściowym położeniu siedząc na krześle albo leżąc na łóżku.

W celu osiągnięcia właściwego efektu leczniczego obowiązkowo trzeba stosować różne aplikatory w każdym konkretnym przypadku, dlatego w apteczce podręcznej zaleca się mieć uniwersalny komplet aplikatorów, składający z:

  • 2-ch płaskich (podwójnych albo pojedynczych) aplikatorów,
  • 2 - 3 małych,
  • 1 - 2 aplikatora “Podróżnik” (może być noszony lub statystyczny),
  • 1 - 2 wałków, na przykład, uniwersalny lub wałek duży.

Rozstaw igieł aplikatora dobiera się według indywidualnej wrażliwości skóry, która nie zawsze uzależniona jest od wieku. Dla dzieci i osób, z podwyższoną wrażliwością skóry, bądź szczupłej budowy ciała, zaleca się stosować aplikatory płaskie i wałki z rozstawem igieł 3,5 - 5,8 mm.

Czas oddziaływania na skórę zależy od posiadania konkretnych objawów. Przy objawach typu „+”; (ostre i intensywne bóle, nerwowość, pobudliwość, bezsenność) zaleca się używania aplikatorów w drugiej połowie dnia albo przed snem. Czas oddziaływania przy pomocy wałka 10 - 15 min, przy pomocy płaskiego aplikatora 15 - 30 min. i więcej.

Przy objawach typu „-„ (chroniczne bóle - najczęściej pojawiające się w nocy, senność, słabość, obniżenie czucia, u osób osłabionych przez chorobę i u osób starszych) zaleca się używania aplikatorów w godzinach porannych i w pierwszej połowie dnia. Czas oddziaływania przy pomocy aplikatora 7 - 10 min., oddziaływanie przy pomocy wałka 3 - 7 min.

W placówkach leczniczych do sterylizacji aplikatorów używa się lizoforminy. W warunkach domowych - zaleca się obróbkę roztworem myjącym, przemywanie pod bieżącą wodą i suszenie strumieniem gorącego powietrza (suszarką).

Przy poprawnym korzystaniu aplikatora jego termin przydatności stanowi 5 - 7 lat.