Aplikator - Wałek Lyapko

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: WAŁEK DO TWARZY
 • Producent: Lyapko
 • Dostępność: Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 120,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka natychmiast
 • 135,00 zł
 • szt.
 • Paypal, Płatność gotówką przy odbiorze towaru, Płatność przelewem, Przelewy24, PayByNet, eRaty Santander Consumer Bank, Płatność kartą płatniczą przy odbiorze towaru, Płatności Ratalne i odroczone
 • Sprawdź raty
 • Sprawdź raty

Aplikatory Lyapko wysyłamy kurierem GLS lub do paczkomatu. Towar jest zazwyczaj na magazynie i wysyłki są realizowane niezłocznie

Towary prezentowane na stronie sklepu internetowego objęte są gwarancją.Terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Zakres gwarancji, a także termin jej obowiązywania określony jest również w karcie gwarancyjnej załączonej do towaru

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Przedstawiony produkt występuje w wersji podstawowej oraz bezniklowej stworzonej specjalnie dla klientów podatnych na uczulenia i tych, u których zdiagnozowano nietolerancję na ten pierwiastek.

Wybór koloru aplikatora Lyapko jest losowy. Wysyłka z palety barw poniżej

 

 

Aplikatory - Wałki

Wałki – to aplikatory dla dynamicznego oddziaływania („prysznic miliona igiełek”). Wykorzystywane są na wszystkie części ciała: na plecy, lędźwie, okolice pośladków, klatkę piersiową, brzuch i kończyny. Efekt terapeutyczny osiągany jest kilka razy szybciej, niż przy zastosowaniu aplikatora statycznego.

 

 

 

Dostępne w ofercie: 

"Wałek do twarzy" 3,5 Ag

Odległość między igłami 3,5 mm, wielkość 3,6 cm x 4,2 cm.
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro, guma medyczna.


 

Za pomocą wałka do twarzy terapię można przeprowadzić najbardziej dokładnie.

Wałkiem do twarzy można oddziaływać na dowolne części ciała, ale najwygodniej jest stosować go na twarz w celu usunięcia skurczu i bólu (przy nerwobólach nerwu trójdzielnego, zapaleniu nerwu twarzowego), na owłosioną część głowy, miękkie stawy kończyn, nadgarstka i stopy.

Jest zalecany do używania w kosmetologii. Dzięki swoim rozmiarom pozwala bardzo dokładnie pracować na miejscach wokół odcinków uszkodzonych (urazów, zrostów pooperacyjnych, złamań), wokół rozszerzonych żył (żylaków), poza miejscami zaognionymi.

Dzięki swoim rozmiarom wałek do akupresury twarzy pozwala bardzo dokładnie pracować na miejscach wokół odcinków uszkodzonych (urazów, zrostów pooperacyjnych, złamań), wokół rozszerzonych żył (żylaków), poza miejscami zaognionymi.

Jako wałek kosmetyczny – jest stosowany z dużą skutecznością w kosmetologii. Wykonując wałkiem mikromasaż twarzy kształtujemy piękny owal twarzy, podnosimy drugi podbródek i wywołujemy efekt liftingu. Jako wałek na zmarszczki pomaga w walce ze zmarszczkami mimicznymi, poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Po masażu twarzy wałkiem bardzo dobrze przyswajane są kremy i maseczki.

 

"Wałek do twarzy MK" 3,5 Ag - model niedostępny do odwołania

Odległość między igłami 3,5 mm, wielkość 4,0 cm x 5,1 cm. 
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro, guma medyczna.

Wałek do twarzy Lyapko typu MK

Wałkiem do twarzy MK można oddziaływać na dowolne części ciała, ale najwygodniej jest stosować go na twarz w celu usunięcia skurczu i bólu (przy nerwobólach nerwu trójdzielnego, zapaleniu nerwu twarzowego), na owłosioną część głowy, miękkie stawy kończyn, nadgarstka i stopy. Zalecany do stosowania u dzieci oraz u osób o podwyższonej wrażliwości skóry.


Dzięki swoim rozmiarom i odpowiednio ukształtowanemu uchwytowi wałek do akupresury twarzy pozwala bardzo dokładnie pracować na miejscach wokół odcinków uszkodzonych (urazów, zrostów pooperacyjnych, złamań), wokół rozszerzonych żył (żylaków), poza miejscami zaognionymi.

Jako wałek kosmetyczny – jest stosowany z dużą skutecznością w kosmetologii. Wykonując wałkiem mikromasaż twarzy kształtujemy piękny owal twarzy, podnosimy drugi podbródek i wywołujemy efekt liftingu. Jako wałek na zmarszczki pomaga w walce ze zmarszczkami mimicznymi, poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Po masażu twarzy wałkiem bardzo dobrze przyswajane są kremy i maseczki.

"Wałek uniwersalny" 3,5 Ag

Odległość między igłami 3,5 mm, wielkość 7,0 cm x 4,5 cm.
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro, guma medyczna.

 

 

Wałek uniwersalny – dzięki optymalnym rozmiarom powierzchni roboczej i odległościom miedzy igłami, może być stosowany przez osoby ze wszystkich grup wiekowych bez ograniczeń.
Prosty sposób stosowania, bezpieczeństwo, nieinwazyjność i wysoka efektywność pozwalają na zarekomendowanie go nie tylko do stosowania przez specjalistów ale i samodzielnego stosowania w warunkach domowych.

Wałek przeznaczony jest do oddziaływania na różne części ciała, ale najwygodniejsze jest posługiwanie się nim na odcinki z małymi promieniami krzywizny: plecy, barki, szyja, głowa, stawy, zewnętrzna część stopy, ręce i nogi. Może być stosowany do masażu twarzy i dekoltu.

Używając wałka można oddziaływać wstrzymująco lub uspokajająco (np. przy bólu w okolicach lędźwiowo-krzyżowych lub w kończynach dolnych) i stymulująco lub pobudzająco (przy niedowładzie mięśni itp.)."Wałek duży" 5,0 Ag ANTYCELLULITOWY

Przeznaczony jest do leczenia i diagnostyki. Posiada on maksymalne odstępy między igłami i największą powierzchnię roboczą

Odstęp między igłami 5,0 mm, wielkość 10,5 cm x 6,3 cm.
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro, guma medyczna.


 

Wałek duży stosowany jest do terapeutycznego oddziaływania na duże części ciała: na plecy, lędźwie, krzyż, okolice pośladków, klatkę piersiową, brzuch i kończyny. 

Zalecany jest pacjentom dobrze zbudowanym i z nadwagą.  Wałek duży jest zalecany również do zabiegów wyszczuplających i korygujących figurę. Terapia aplikacyjna wałkiem jest ukierunkowana również na pozbycie się tkanki tłuszczowej, cellulitu i zmniejszenie wagi ciała.

Opuchlizny, zastój chłonki, cellulit, zwiotczała skóra – to wszystko są ogniwa jednego łańcucha. Niewystarczające ukrwienie i słabe odprowadzanie płynów przez naczynia prowadzi do zaburzenia odżywiania tkanek, procesów zastoinowych i do obrzęków. Rozwija się cellulit, pojawia się nadwaga, pogarsza się stan skóry.

Wałek dużyANTYCELLULITOWY to aplikator dla dynamicznego oddziaływania („prysznic miliona igiełek”). Przeznaczony jest do leczenia i diagnostyki. Posiada on maksymalne odstępy między igłami i największą powierzchnię roboczą. Stosowany jest do terapeutycznego oddziaływania na duże części ciała: na plecy, lędźwie, krzyż, okolice pośladków, klatkę piersiową, brzuch i kończyny. Efekt terapeutyczny osiągany jest kilka razy szybciej, niż przy zastosowania aplikatora statycznego.

Używając wałka można oddziaływać wstrzymująco lub uspokajająco (np. przy bólu w okolicach lędźwiowo-krzyżowych lub w kończynach dolnych) i stymulująco lub pobudzająco (przy niedowładzie mięśni itp.).

Przy zastosowaniu na plecy i inne trudno-dostępne części ciała stosowanie wałka wymaga pomocy innej osoby.

 

Używając wałka można oddziaływać łagodząco lub uspokajająco (np. przy bólu w okolicach lędźwiowo-krzyżowych lub w kończynach dolnych) i stymulująco lub pobudzająco (przy niedowładzie mięśni itp.).

W celu uzyskania efektu łagodzącego, seans powinien trwać ok. 10-15 minut jednocześnie na wszystkich płaszczyznach.
W przypadku seansu leczenia metodą pobudzającą, szybko i silnie drażni się miejsca przez ok. 5-7 minut, ale na mniejszej powierzchni.

Igły wałka, dotykając skóry, nie uszkadzają jej. Metoda jest efektywna i nieinwazyjna, to znaczy wyklucza całkowicie przenoszenie różnych infekcji (w tym wirusowego zapalenia wątroby, AIDS). Nie powoduje również żadnych skutków ubocznych.

Dzięki stosowaniu aplikatorów wieloigłowych doktora Nikolaya Lyapko szybkość przepływu limfy i krwi w czasie seansu zwiększa się kilkakrotnie.


 

Prąd galwaniczny, który powstaje w skórze, na ostrzach i między igłami, ma charakter impulsywny. Przy zastosowaniu na plecy i inne trudnodostępne części ciała stosowanie wałka wymaga pomocy innej osoby.

Aplikatory Lyapko w procesie ich wykorzystania stykają się ze skórą, nie uszkadzają jej jednak. Nie mają styczności z krwią. Nie powodując skutków ubocznych aplikatory pobudzają do działania funkcje ochronne organizmu.

U podstaw metody diagnostyki odruchowej leży nauka o strefach unerwienia odcinkowego, zgodnie z którą każdy narząd wewnętrzny organizmu ludzkiego znajduje swoje odzwierciedlenie na określonych odcinkach skóry. W tych obszarach w przypadku zachorowań odpowiednich narządów pojawiają się zmiany w postaci hipo- lub hiperestezji (zaburzenie czucia), podwyższenia lub obniżenia temperatury, wzrostu lub zmniejszenia ukrwienia (zmiana kolorytu skóry od zdecydowanie bladego do intensywnego zaczerwienienia), pojawienia się miejscowych obrzęków.

 

Stosowanie aplikatorów – to najlepszy sposób (nie wymagający od pacjenta dodatkowego wysiłku i pomocy osób trzecich) na efektywne i skuteczne usunięcie bólu i zmęczenia, poranne naładowanie się pozytywną energią życiową na cały dzień.

Odstęp między igłami aplikatora dostosowuje się indywidualnie do wrażliwości skóry, co nie zawsze zależy od wieku. Dla dzieci, osób ze zwiększoną wrażliwością skóry oraz osób chudych zaleca się używanie aplikatorów i wałków z odstępem między igłami 3,5-5,8 mm.

Czas działania dla wałka wynosi 10-15 minut, dla aplikatora płaskiego 15-30 minut i dłużej.

Przy syndromie „niedoboru” (chroniczne bóle, powstające zazwyczaj w nocy, senność, osłabienie, obniżona wrażliwość, u osób chorych i starców) oddziaływanie jest najbardziej efektywne w godzinach porannych i w pierwszej połowie dnia. Czas oddziaływania wałkiem 3-7 minut.

W placówkach leczniczych do sterylizacji aplikatorów używa się lizoforminy. W warunkach domowych — zaleca się obróbkę roztworem myjącym, przemywanie pod bieżącą wodą i suszenie strumieniem gorącego powietrza (suszarką).

Przy poprawnym korzystaniu aplikatora jego termin przydatności stanowi 5 – 7 lat.

Możliwość dokupienia metodyki stosowania w formie papierniczej.