Aplikator Lyapko Pas "Zdrowie"

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Lyapko
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 145,00 zł
  • Oblicz

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Aplikator-pas „Zdrowie” jest bardzo elastyczny, a umocowane na nim igły nie uszkadzają skóry. „Owijanie się” pasem może się odbywać pod nadzorem specjalisty, można go również nakładać samodzielnie w warunkach domowych. Zwiększona powierzchnia robocza w sposób unikalny oddziałuje uzdrawiająco praktycznie na wszystkie punkty akupunkturowe danego odcinka ciała. Po umocowaniu pasa na ciele odczuwamy lekkość, ciepło, rozluźnienie, powrót sił i energii w całym organizmie.

Intensywność uciskania igieł pasa na powłoki skórne jest regulowania w trakcie jego mocowania na ciele. Pas nie utrudnia ruchów i pozwala na aktywne wykonywanie wszystkich czynności, a także ćwiczeń rozluźniających i leczniczych: 

• Pomaga w leczeniu i profilaktyce różnych schorzeń,
• Usuwa bóle kręgosłupa, stawów i mięśni,
• W sporcie pozwala szybciej zregenerować siły po dużych obciążeniach fizycznych,
• Zapewnia przyspieszenie powrotu do zdrowia (po urazach, nadciągnięciu mięśni, po złamaniach, operacjach chirurgicznych) dzięki znacznemu przyspieszeniu procesów biochemicznych i utleniająco-rehabilitacyjnych w organizmie,
• Zwiększa siłową i sprawnościową wytrzymałość sportowców.

Aplikator-pas „Zdrowie” zalecany do stosowania na kończynach górnych lub dolnych, brzuchu, kręgosłupie – odcinku lędźwiowo-piersiowym.

 

Aplikator wieloigłowy-pas „Zdrowie” 4,3 Ag (3 segmentowy)

Rozstaw igieł 4,3 mm, długość 2,22 m, szerokość 22 mm
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro; podstawa: guma medyczna.

Elastyczny pas długości 2,22 m z gumowymi paskami mocującymi i 1,32 m bez gumowych pasków mocujących, szerokości 22 mm. Odstępy miedzy igłami – 4,3 mm. Pas składa się z 3 segmentów. Segment – to część pasa ok. 44 cm. Każdy pas składa się z części roboczej (z igłami) i gumowych pasków mocujących (bez igieł), służących do miękkiego przymocowania pasa na ciele.

 

Aplikator wieloigłowy-pas „Zdrowie” 4,3 Ag (5 segmentowy)

Rozstaw igieł 4,3 mm, długość 3,10 m, szerokość 22 mm
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro; podstawa: guma medyczna.

Elastyczny pas długości 3,10 m z gumowymi paskami mocującymi i 2,22 m bez gumowych pasków mocujących, szerokości 22 mm. Odstępy miedzy igłami – 4,3 mm. Pas składa się z 5 segmentów. Segment – to część pasa ok. 44 cm. Każdy pas składa się z części roboczej (z igłami) i gumowych pasków mocujących (bez igieł), służących do miękkiego przymocowania pasa na ciele.

 

Aplikator wieloigłowy-pas „Zdrowie” 4,3 Ag (7 segmentowy)

Rozstaw igieł 4,3 mm, długość 3,98 m, szerokość 22 mm
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro; podstawa: guma medyczna.

Elastyczny pas długości 3,98 m z gumowymi paskami mocującymi i 3,08 m bez gumowych pasków mocujących, szerokości 22 mm. Odstępy miedzy igłami – 4,3 mm. Pas składa się z 7 segmentów. Segment – to część pasa ok. 44 cm. Każdy pas składa się z części roboczej (z igłami) i gumowych pasków mocujących (bez igieł), służących do miękkiego przymocowania pasa na ciele.


Dostępne komplety pasów Lyapko:

Komplet 2 pasów (5 segmentowy) składający się z :

  • 1 pasa o długości 3,10 m z gumowymi paskami mocującymi (2,2 m bez pasków mocujących) o szerokości 22 mm
  • 1 pasa o długości 3,10 m z gumowymi paskami mocującymi (2,2 m bez pasków mocujących) o szerokości 44 mm


Rozstaw igieł 4,3 mm


Komplet 2 pasów (9 segmentowy) składający się z :

  • 1 pasa o długości 4,86 m z gumowymi paskami mocującymi (3,96 m bez pasków mocujących) o szerokości 22 mm
  • 1 pasa o długości 4,86 m z gumowymi paskami mocującymi (3,96 m bez pasków mocujących) o szerokości 44 mm

Rozstaw igieł 4,3 mm

Każdy pas składa się z części roboczej (z igłami) i gumowych pasków mocujących (bez igieł), służących do miękkiego przymocowania pasa na ciele. 

Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro; podstawa: guma medyczna.
Pas składa się z 5 segmentów. Segment – to część pasa ok. 44 cm.W warunkach domowych — zaleca się obróbkę roztworem myjącym, przemywanie pod bieżącą wodą i suszenie strumieniem gorącego powietrza (suszarką).

Przy poprawnym korzystaniu aplikatora jego termin przydatności stanowi 5 – 7 lat.


Do pobrania dostępny obszerny informator w formacie pdf.