Aplikator Lyapko Mata 6,8 Ag

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Lyapko
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 295,00 zł
  • Oblicz

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Aplikator „Mata”, opracowany przez lekarza refleksoterapeutę Nikolaya Lyapko, przeznaczony do szerokiego zastosowania w celach leczniczych jako środek profilaktyczny dla wzmocnienia i zachowania zdrowia, podniesienia wydajności, chęci życia, witalności, normalizacji snu, dobrego nastroju, lepszej przemiany materii. Aplikator „Mata” – to elastyczna gumowa płyta z przymocowywanymi do niej igłami wykonanymi z niezbędnych dla organizmu metali: cynku, miedzi, żelaza, niklu i srebra.

Rozstaw igieł 6,8 mm, rozmiar 24,0 cm x 46,5 cm.
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro, guma medyczna.

Aplikatory Lyapko w procesie ich wykorzystania stykają się ze skórą, nie uszkadzają jej jednak. Nie mają styczności z krwią. Nie powodując skutków ubocznych aplikatory pobudzają do działania funkcje ochronne organizmu.

Wysokie właściwości lecznicze otrzymuje się wskutek powstających w skórze, na ostrzach igieł i między nimi galwanicznych prądów i w wyniku tego podwyższonej mikro elektroforezy metali w organizmie.

Charakterystyczną właściwością aplikatora „Mata” jest jego wielka powierzchnia oddziaływania i duże przestrzenie między igłami, dzięki czemu posiada on podwyższoną efektywność leczenia. Polecany jako aplikator do pleców, jako dywanik pod nogi (do stania, siedzenia czy leżenia), do leżenia na brzuchu (w przypadkach profilaktyki i w kompleksowej terapii chorób układu trawienia takich jak: zaparcia, kolki, dyskineza dróg żółciowych, otyłość (odkładanie się tłuszczu w okolicach brzucha).

Przy tego typu dużym aplikatorze ważnym warunkiem pomyślnego leczenia i braku odczuć dyskomfortu jest poprawne układanie się na nim. Przy poprawnym układaniu względne-niewygodne odczucia pierwszych pięciu minut przechodzą w odczucia przyjemnego ciepła, wibracji, pulsacji, często kończą się pełnowartościowym zdrowym snem. Żeby poprawnie ułożyć aplikator, koniecznie trzeba najbardziej precyzyjnie ułożyć zgięcia kręgosłupa z pomocą poprawnie ułożonych poduszek i skręconych wałkami ręczników frotowych.

Przy dyskomforcie w ciągu 10 -15 minut, aplikator należy stosować ponownie tylko po upływie 5 -10 godzin lub dopiero w dniu następnym. Przyczynami odczuć dyskomfortu mogą być: nieprawidłowe ułożenie aplikatora, tzn. nierównomierność obciążenia na igły, zsunięcie się z aplikatura i towarzyszące temu zadrapanie skóry.

Czas seansu, czyli czas oddziaływania na skórę aplikatora, ma ścisły związek z otrzymaniem pożądanego (wymaganego) efektu:

  • w celu tonizowania, znieczulenia przy ostrych bólach, dla podwyższenia wydolności i ciśnienia tętniczego przy hipotonii – 7 – 10 minut;
  • w celu osłabienia, bądź nawet usunięcia długotrwałych chronicznych bólów, obniżenia ciśnienia tętniczego, efektu relaksacyjnego i usypiającego – 15 – 30 minut.
  • w celu usunięcia odczuć dyskomfortu należy unieść się nad aplikatorem i położyć się na nim ponownie, podkładając wcześniej pod stawy kolanowe miękki wałek.

 

Czas terapii leczniczej: 1 - 2 tygodnia. Można ją powtórzyć po upływie 2 - 4 tygodni. W praktyce stosując codziennie aplikator w przeciągu kilku miesięcy, można liczyć na trwała poprawę samopoczucia, usunięcia chronicznych bólów, obniżenie wagi, podwyższenie życiowego wigoru i wydolności organizmu.

W placówkach leczniczych do sterylizacji aplikatorów używa się lizoforminy. W warunkach domowych - zaleca się obróbkę roztworem myjącym, przemywanie pod bieżącą wodą i suszenie strumieniem gorącego powietrza (suszarką).

Przy poprawnym korzystaniu aplikatora jego termin przydatności stanowi 5 - 7 lat.