Balsam do masażu Active - Balsamique

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Balsamique
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 7 dni
  • szt.
  • 47,50 zł 45,00 zł

Balsam do masażu sportowego, dla ludzi aktywnych. Wspomaga leczenie urazów. Z dodatkiem zestau olejków eterycznych i olejów naturalnych - ZAMÓW-774406435

Active - balsam do masażuJest to idealny preparat do masażu ciała osób, które skarżą się na chroniczne zmęczenie, są przeciążone, ale także dla sportowców narażonych na nadmierny wysiłek fizyczny. Dzięki odpowiedniemu doborowi olejków eterycznych: z jałowca, lawendy, rozmarynu, goździka oraz kolendry możliwy jest do uzyskania efekt łagodnego rozgrzania, poprawienia ukrwienia. Powoduje również natłuszczenie i odprężenie skóry.

Balsam wzbogacony jest także o naturalne oleje: ze słodkich migdałów oraz sezamowy.Przeznaczenie balsamu ActiveJego głównym wskazaniem jest zastosowanie w sesjach masażu powysiłkowego to znaczy takiego, którego głównym zamierzeniem jest złagodzenie zmęczenia, napięcia, wrażliwości skóry, przeciążenia lub urazów. Masaż  z użyciem balsamu Active łagodzi ból, zarówno przy ostrych jak i przewlekłych stanach zapalnych stawów lub po urazach tkanek miękkich takich jak wiązadła czy mięśnie.


Pojemność: 500 ml