Wyposażenie salonu masażu

29-08-2022

Nasz sklep domasazu.pl działa już od ponad 15 lat i nieustanne zaopatruje masażystów i terapeutów w produkty wyłącznie najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza pomaga nam wspierać oraz odpowiednio doradzić każdemu z klientów. Oferujemy indywidualne podejście do wszystkich klientów, mogą oni często liczyć na atrakcyjne rabaty lub gratisy! Jeśli potrzebują państwo pomocy lub konsultacji przy zakupie, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jeśli interesuje zaś państwo sprzęt typowo medyczny zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego siostrzanego sklepu - promedyczny.pl

Oferujemy transakcje na dotację!

W tym artykule przedstawimy państwu przykładowe wyposażenie jakie mogą państwo nabyć w naszym sklepie - produkty niezbędne do prowadzenia salonu masażu.

 

Stacjonarne stoły do masażu

Stół do masażu to elementarne narzędzie pracy każdego masażysty. W sklepie domasazu.pl oferujemy najlepsze stoły polskich producentów, produkowane na zamówienie - specjalnie do potrzeb klienta. Jeśli prowadzimy salon masażu to najlepszym wyborem będzie dla nas stacjonarny stół do masażu. Charakteryzują się one wytrzymałą metalową ramą o wysokim udźwigu a także możliwością regulacji wysokości - manualnej, elektrycznej lub hydraulicznej. Stoły z naszej oferty to certyfikowane, wpisane do rejestru, produkty medyczne.

Składane stoły do masażu

Jeśli jednak prowadzimy mobilny gabinet masażu i często dojeżdżamy do klientów najlepszy będzie dla nas składany stół do masażu. Stoły takie charakteryzują się lekką, często drewnianą ramą, której zaawansowana budowa pozwala na złożenie stołu do rozmiarów walizki. Składane stoły znajdują także doskonałe zastosowanie w medycynie sportowej, szczególnie w przypadku sportów kontuzjogennych, będą doskonałe do terapii sportowców - kontuzji, obolałych mięśni czy przygotowania do treningu. Jeśli potrzebujemy większej możliwości obciążenia i wyższej stabilności polecamy stoły z 3 parami nóg!


Parawany

Aby zapewnić klientowi nieco prywatności przy przebieraniu i masażu, warto jest się wyposażyć w parawan. W naszym sklepie oferujemy parawany drewniane lub aluminiowe - w zależności które bardziej będą bardziej pasować do estetyki państwa gabinetu. Możemy także wybrać spośród kilku kolorów ekranu oraz w zależności od pożądanej przez państwa długości oferujemy parawany jedno, dwu lub trzyczęściowe.

 

Taborety

W gabinecie masażu warto również zadbać o komfort samego masażysty. Wielogodzinne sesje masażu mogą być powodem bólu pleców czy kolan, warto więc wyposażyć się w mebel który przyniesie ulgę masażyście - najlepszym rozwiązaniem będzie specjalistyczny taboret. Oferujemy modele z regulacją wysokości, oparciem na plecy czy podparciem na nogi.

 

 

Kształtki do masażu i rehabilitacji

Kształtki są produktem niezwykle użytecznym przy rehabilitacji, lub gdy pacjent musi zająć nietypową pozycję podczas masażu. Dzięki odpowiedniemu podparciu kończyn mogą one znacznie zwiększyć komfort pacjenta. Kształtki są wykonane z tego samego materiału co stoły do masażu dzięki czemu są równie wytrzymałe i odporne na wszelkie substancje chemiczne. W naszej ofercie mogą państwo znaleźć kliny, wałki, półwałki czy kostki. Kształtki wykonywane są na zamówienie i posiadają certyfikat wyrobu medycznego. 

Artykuły higieniczne

Aby w salonie masażu zachować odpowiednią higienę niezbędne okażą się artykuły takie jak jednorazowe podkłady celulozowe, okrycia olejoodporne czy prześcieradła frotte. W naszym sklepie z łatwością znajdą państwo wszystkie produkty potrzebne do prowadzenia profesjonalnego gabinetu masażu.

 

Kosmetyki do masażu

W sklepie domasazu.pl oferujemy całą gamę kosmetyków będących wsparciem w skutecznym masażu. Można u nas nabyć specjalistyczne oliwki, masła do masażu, balsamy, peelingi i kremy renomowanej firmy Balsamique. Pomogą one w odpowiedniej pielęgnacji ciała i uczynią z naszego gabinetu prawdziwy salon spa. 

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli są państwo zainteresowani zakupami zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu domasazu.pl
 lub do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

 Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze najlepszego dla państwa produktu!