Poranny masaż w fotelu - Pożegnaj się z koszmarnymi porankami

26-08-2022

Masz problemy ze wstawaniem? Po obudzeniu nie jesteś w sanie się wyprostować? Pożegnaj się z nieznośnymi porankami i zafunduj sobie nieco przyjemności w fotelu do masażu. Energetyzujący masaż szybko pobudzi cię do działania, doda energii i pomoże przygotować siły na cały dzień ciężkiej pracy.

Szybki masaż w fotelu trwa tylko kilka minut, a zmienia naprawdę wiele. Dobry masaż orzeźwi cię równie dobrze co zimny prysznic, pobudzi jak mocna kawa i będzie przyjemny niczym dodatkowa drzemka. Kolejną zaletą jest jego działanie przeciwbólowe, poranny seans pomoże pozbyć się bólu pleców czy karku pojawiającego się nierzadko gdy zaśniemy w niewłaściwej pozycji. Nowoczesne fotele do masażu posiadają zainstalowane programy specjalnie dostosowane do porannego masażu. Z początku pomagają delikatnie się wybudzić, by następnie przejść do energetycznego masażu dodającego energii.

 

Poranny masaż skutecznie pomoże ci w walce ze stresem, poprawi twoją pamięć i przygotuje twój umysł do intensywnego działania. Podczas masażu zostają pobudzone układy nerwowy i krwionośny dzięki czemu usprawnione zostają niemal wszystkie procesy myślowe, a my możemy cieszyć się większą klarownością i sprawnością umysłu. Poranny masaż jest szczególnie polecany dla osób przemęczonych i cierpiących na problemy ze snem.

W trakcie masażu możemy obejrzeć wiadomości czy posłuchać radia, najlepiej jednak jest całkowicie się zrelaksować nie rozpraszając się niczym innym. Aby dodatkowo zwiększyć terapeutyczną moc zabiegu możemy wykorzystać olejki aromaterapeutyczne - skuteczne w pobudzaniu będą zapachy pomarańczy, sosny czy jałowca.

Warto pamiętać że ten kilkuminutowy relaks po przebudzeniu to nie tylko przyjemność ale także inwestycja w nasze zdrowie. Regularne korzystanie z fotela do masażu zmniejsza bowiem ryzyko wystąpienia chorób układu nerwowego, krążeniowego oraz układu ruchu. 

 

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli mają państwo problem z wyborem fotela lub chcą państwo złożyć zamówienie, zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.
Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze najlepszego dla państwa produktu!

Jeśli zdecydowali się państwo na konkretny model, zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.