Kamienie do masażu z podgrzewaczami

26-04-2019

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi niezwykle korzystnie wpływa na osoby narażone na wysoki stres. Nie jest to oczywiście jedyne wskazanie. Ten typ zabiegu jest szczególnie polecany dla osób z nadwagą i otyłością, s różnego rodzaju stanami pourazowymi, chorobą reumatyczną. Kamienie pomogą pozbyć się uciążliwych zaparć lub w dojściu do pełnej sprawności po długotrwałych chorobach.

Działanie gorących kamieni oparte jest na teorii czakr. Są to ośrodki przepływu energii przez organizm. Czakry zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie gruczołów wydzielania wewnętrznego. Czakry połączone są ze sobą meridianami czyli kanałami, przez które przepływa energia. Zabieg kamieniami polega na ułożeniu ich na czakrach, a następnie przesuwaniu wzdłuż meridianów.

W połączeniu z relaksującą muzyką i odpowiednim doborem olejków eterycznych powoduje, że osoba poddana zabiegowi za pomocą gorących kamieni do masażu czuje się zrelaksowana i wychodzi z gabinetu w ogólnym doskonałym nastroju.

Technicznie do wykonania zabiegu potrzebujemy dwóch elementów. Są to same kamienie oraz odpowiednio dobrane pojemnością podgrzewacze.

W naszej ofercie znajdują się zestawy:

Zestaw 45 kamieni bazaltowych do masażu

45 kamieni do masażu

 

Zestaw 64 kamieni bazaltowych do masażu

64 kamienie do masażu

 

Do powyższych niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie pojemności podgrzewacza. Przyjmuje się, że dla zestawu 45 kamieni odpowiedni będzie 6 litrowy podgrzewacz. Natomiast dla zestawu 64 kamienie bardziej nada się podgrzewacz 18 litrowy. Z reguły im większa pojemność podgrzewacza tym większy komfort pracy masażysty. Jednak ciągnie to za sobą również zmniejszenie mobilności takiego zestawu.

Dlatego planując pracę bezpośrednio u Klienta, proponujemy zaopatrzyć się w mniejszy podgrzewacz. Najmniejszy możliwy ma pojemność 3,3 litra. Pracując stacjonarnie wychodzimy z założenia, że im większy tym lepszy.

Podgrzewacze z oferty sklepu domasazu.pl:

Podgrzewacz do kamieni bazaltowych 3,3 litra

Podgrzewacz do kamieni bazaltowych o pojemności 3,3 litra

 

Podgrzewacz do kamieni bazaltowych 6 litrów

Podgrzewacz do kamieni bazaltowych o pojemności 6 litrów

 

Podgrzewacz do kamieni bazaltowych 18 litrów

Podgrzewacz do kamieni bazaltowych o pojemności 18 litrów

 

Godne zauważenia jest również to, że kupując u nas kamienie w zestawie, tzn kamienie od razu z podgrzewaczem, otrzymacie Państwo rabat.

Promocyjne zestawy kamieni z podgrzewaczem

Promocyjne zestawy kamieni z podgrzewaczem