HTT Human Touch Technology

Human Touch

Human Touch- Partner w dobrym samopoczuciu
logo Human Touch
Firma Human Touch od dziesięcioleci jest liderem w dziedzinie produktów masujących. Tworzy produkty, które stosują najnowsze technologie przy jednoczesnym wykorzystaniu starożytnych sztuk masażu.

NEW Human Touch Technology®
HTT Human Touch Technology - logo HTT jest prawdziwym krokiem w technologii masującej, jest efektem wieloletnich badań i rozwoju. Ten zrewolucjonizowany system naśladuje najnowsze techniki używane w masażu i profesjonalnym kręgarstwie.
JAK TO DZIAŁA?
Zaczyna się od wielopatentowego mechanizmu działającego jak masujące "Ręce" masażysty. "Ręce" składają się z dwu lub trój wymiarowych dysków, które otoczone są twardym, ale wygodnym materiałem, odczuwanym jak masujące palce masażysty. Współpracujące ze sobą elementy dostarczają wiele różnorodnych funkcji masażu, dzięki którym osiągamy rewelacyjne efekty.
HTT, jest rekomendowany przez profesjonalistów, zaprojektowany dla Ciebie.
"HTT" jest preferowaną technologią ACCO. (AMERICAN COLLEGE OF CHIROPRACTIC ORTHOPEDISTS)

Dlaczego oryginalne fotele Interactive Health®?
Tylko prawidłowe połączenie technik masażu, opracowane przez specjalistów i sprawdzone w praktyce przez lata i tysiące klientów na całym świecie zagwarantuje państwu pełną satysfakcje z dokonanego wyboru fotela masującego i przy dzisiejszym szybkim tempie życia Interactive Health® - System Masujący, będzie istotnym elementem w celu osiągnięcia równowagi fizycznej i psychicznej, a tym samym dobrego samopoczucia.

Co to za znak przy produktach Interactive Health®?
ACCO Amerykańskie Kolegium Kręgarzy Ortopedów ACCO (Amerykańskie Kolegium Kręgarzy Ortopedów) zostało założone w 1955 r. i było pierwszą profesjonalną, niezależną i niedochodową organizacją kręgarzy, zajmującą się bezoperacyjną i bezlekową ortopedią.
Ortopedia Kręgarska jest definiowana jako ta gałąź ortopedii, której celem jest zapobieganie i poprawianie zniekształceń kręgosłupa technikami bezoperacyjnymi, a także zachowaniem i poprawieniem funkcji kości, mięśni, stawów i unerwień.
Dlatego też ACCO rekomenduje używania foteli Firmy Interactive Healht®, których masaż pomaga w osiągnięciu celów Ortopedii Kręgarskiej.

Human Touch - logo

Techniki masażu zastosowane w fotelach z systemem HTT Human Touch Technology

Technologia Human Touch Technology ® jest najbardziej zaawansowanym systemem masażu automatycznego jaki kiedykolwiek stworzono by odtworzyć techniki używane przez masażystów - terapeutów i kręgarzy. Wraz z naciśnięciem guzika to krzesło obudzi twoje zmysły, uleczy twoje ciało i wypełni twoja duszę.

Nasz Human Touch Technology ® system do masażu tak wiernie oddaje techniki terapeutyczne stosowane przez specjalistów od pleców i kręgosłupa, że stał się preferowaną technologią American College of Chiropractic Orthopedists. System jest zaprojektowany w taki sposób że dokładnie dopasowuje się do naturalnego konturu twojego kręgosłupa i porusza się w trzech wymiarach w różnych trybach.

Nasza wyznaczająca trendy grupa projektantów nieustannie wprowadza nowe kolory, nowe style, nowe materiały, ponieważ wiemy, że nie wystarczy by nasze produkty zapewniały jedynie najlepszy system masażu na rynku. By zasłużyć na miejsce w twoim otoczeniu, nasze krzesła muszą też świetnie wyglądać. To właśnie nasz sposób by powiedzieć, że rozumiemy czego chcesz.

Nasz zespół naukowców, badaczy i inżynierów analizuje leczenie jakiemu poddają swoich pacjentów terapeuci, kręgarze i lekarze, a następnie przerabia te techniki w wyrafinowane mechanizmy Human Touch Technology ®. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie jako światowego leadera w technologii masażu, produkujemy najbardziej zaawansowane systemy jakie kiedykolwiek wynaleziono.

Nasz wielo-patentowy system masażu Technologia Ludzkiego Dotyku ® dokładnie naśladuje terapeutyczne techniki stosowane przez profesjonalistów od kręgosłupa i placów, który preferowany jest przez Amerykańskie Kolegium Ortopedów Kręgarzy. Jest tak zaprojektowany aby dopasować się do naturalnego komfortu Twojego kręgosłupa i poruszać się trójwymiarowo w czterech różnych trybach.
Masaż wałkujący

Wałkowanie

Daje złudzenie delikatnych dłoni masażysty, który zdecydowanie uciska najpierw jedną stronę twojego kręgosłupa, następnie drugą. Uwalnia to od napięcia a rozluźnia mięśnie i przygotowuje plecy do głębszego masażu.
Masaż ugniatający

Ugniatanie

Daje złudzenie kciuków zdecydowanie uciskających obydwie strony pleców. Następnie masaż staje się głębszy, ujędrniając mięśnie i poprawiając krążenie.
Masaż uciskający

Uciskanie

(HTT® exclusive) Daje złudzenie leczniczego dotyku dłoni profesjonalnego terapeuty, który zdecydowanie uciska mięśnie wzdłuż twojego kręgosłupa. Pomaga to poprawić zdolności ruchowe i sylwetkę (posturę).
Masaż ostukujący

Ostukiwanie

Daje złudzenie pięści lub krawędzi dłoni gwałtownie uderzających mięśnie pleców. Jest to głęboka terapia stosowana szeroko w medycynie sportowej. Uelastycznia połączenia kręgów, usuwa napięcia i wzmacnia całe plecy.
Masaż stóp

Masaż stóp

Masaż stóp używa tych samych mechanizmów Human Touch Technology®, jak do masażu pleców w tych krzesłach. Daje to złudzenie ludzkich dłoni uciskających twoje stopy.
Masaż łydek

Masaż łydek

Ten opatentowany system ostrożnie lecz zdecydowanie masuje mięśnie łydek, od kostek w stronę kolan, by usunąć stres i uczucie bolących nóg. Mechaniczny 3wymiarowy ruch w Human Touch Technology® masaż łydek kieruje przepływ krwi do góry co polepsza krążenie.
Zobach fotele Human Touch dostępna w naszej ofercie